Godziny dziekańskie w dniu 17 stycznia (poniedziałek) w godzinach 9.00-11.00.

Szanowni Państwo,
Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej prof. Stanisław Dzimira ogłasza godziny dziekańskie w dniu 17 stycznia (poniedziałek) w godzinach 9.00-11.00.
Godziny dziekańskie mają na celu umożliwienie spotkania nauczycieli i studentów z Wydziałową Komisją ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia. Podczas spotkania Przewodniczący Komisji prof. Aleksander Chrószcz przybliży cele i zadania Komisji oraz plan działania zmierzający do stałego monitorowania i poprawiania jakości dydaktyki na kierunku "weterynaria".
Wszyscy pracownicy i studenci będą mieli możliwość zadawania pytań oraz zgłaszania dotykających ich problemów.
Spotkanie odbędzie się w przyszły poniedziałek, tj. 17.01.2022 r. w godzinach od 9:00 do 11:00.
Prosimy o powiadomienie studentów i nauczycieli współprowadzących przedmioty.
Link do spotkania: https://youtu.be/mqJg8z7TOuY
Wszelkie pytania dotyczące spotkania z Wydziałową Komisją ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia prosimy kierować do Przewodniczącego Komisji pana prof. Aleksandra Chrószcza aleksander.chroszcz@upwr.edu.pl