Zaproszenie na otwarte wykłady

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją grantu NAWA APM, w dniach 26-28.09.2022 r. odwiedzą nasz Wydział Profesorowie z Uniwersytetu w Padwie.

Pani dr. hab. Aleksandra Pawlak, prof. uczelni oraz Pan prof. dr hab. Wojciech Niżański, Przewodniczący Rady Dyscypliny Weterynaria, serdecznie zapraszają na otwarte wykłady.

Data: 27.09.2022 r., godzina 13:00 - 15:30
Miejsce: sala 1 W, budynek A3, wejście od strony parkingu.

13:00 - 14:30  "Old and New Tools in Veterinary Pharmacology and Toxicology - A Sentimental Journey Using Cattle as a Model Species"
DVM PhD prof. Mauro Dacasto, Dipl. ECVPT; Department of Comparative Biomedicine and Food Science, Division of Veterinary Pharmacology and Toxicology, Padua University, Italy.

14:45 - 15:30 "Outlines on Veterinary Pharmacogenetics: A Personal Experience
DVM PhD Mery Giantin, Department of Comparative Biomedicine and Food Science, Division of Veterinary Pharmacology and Toxicology, Padua University, Italy  .

Po wykładach chętnych do nawiązania współpracy Pani Profesor Aleksandra Pawlak zaprasza na kawę i ciastka do Katedry Farmakologii i Toksykologii.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośredni z Panią Profesor Aleksandrą Pawlak.

dr hab. Aleksandra Pawlak, prof. uczelni
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu